Event PLACES

Renginio erdvės
Jau 15 metų kartu!

Sodyba - DVILYPIO SLĖNIS

Tarp Aukštaitijos kalvelių tyvuliuoja švarus ir itin žuvingas Dvilypio ežeras, apsuptas gamtos garsų ir žaliuojančių miškų. Visiškos ramybės oazė čia pat – Dvilypio ežero slėnyje!
Unikali sodyba vienkiemyje, Jūsų šventėms, poilsiui bei žvejybai. Visa teritorija yra privati, apjuosta tvora bei rakinama varteliais.
Sodyboje rasite valtį, vandens dviratį, automobilių stovėjimo aikštelę, laužavietę, tiltą bei paplūdimį.

DVILYPIO SLĖNIO VILA
Vilos „Dvilypio slėnis“ kompleksą sudaro pobūvių\konferencijų salė, SPA centras (pirtys, sūkurinė vonia ), kavinė – baras bei svečių kambariai. Vila įsikūrusi sodybos teritorijoje, šalia ramaus miško. Salėje talpiname 100 žmonių, apgyvendinti galime 63 svečius (visoje sodyboje galime apgyvendinti 90 žmonių). Šalia vilos patogi ir didelė automobilių stovėjimo aikštelė.
Pirmame pastato aukšte rasite pobūvių\konferencijų salę su vitrininiais langais, pro kuriuos atsiveria panoraminis vaizdas į mišką bei ežerą. Jūsų šventei galime pasiūlyti tiek apvalius, tiek furšetinius stalus. Iš salės galima patekti į terasą, nuo kurios galėsite mėgautis grynu oru, vaizdu į gamtą. Tai puiki vieta ilsėtis, pasišnekučiuoti bei pasimėgauti žaliuojančia gamta.
Antrame aukšte įrengti 8 tvarkingi ir modernūs kambariai svečių apgyvendinimui su atskirais vonios kambariais. Idėja kiekvienam jų sugalvoti pavadinimus kilo žvilgtelėjus į namuose sukauptą knygų kolekciją. Taigi, taip ir gimė pavadinimai: „Drugelių tvirtovė“, „Šokoladas“, „Laiko mašina“, „Laiko ratas“, „Erškėčių paukščiai“, „Pienių vynas“, „Vėjas gluosniuose“, “Miško pasaka“.
SPA centro erdvėje įrengta sūkurinė vonia, 2 rūšių ( sauna ir turkiška ) pirtys, dušai, persirenginėjimo kambariai.