Event EQUIPMENT

Šventinės įrangos ir baldų nuoma
Jau 21 metai kartu!

Šventinės įrangos ir baldų nuoma

Kiekviena šventė susideda iš smulkmenų, kurios leidžia sukurti nepakartojamą atmosferą ir nuotaiką. Event Guru tai puikiai supranta ir žino, kaip šventės šeimininkams svarbu surengti išskirtinį pobūvį, todėl mes nuolatos domimės naujausiomis švenčių, pobūvių ir kitų renginių dekoravimo tendencijomis ir stengiamės nuo jų neatsilikti. Kiekvienais metais plečiame savo renginių atributikos: baldų, dekoracijų, indų, tekstilės asortimentą, kad galėtumėm patenkinti net ir išrankiausio kliento poreikius bei prisidėti prie jo nepamirštamų gyvenimo akimirkų kūrimo. Į mūsų numojamos įrangos ir švenčių atributikos asortimentą įeina ir tokie daiktai kaip gėrimų ar šokolado fontanai, žvakidės, vazos, rūbų kabyklos, raudonas kilimas, lauko šildytuvai, konferencijoms būtina įranga. Pas mus rasite visko, ko reikia ir dar daugiau!

Ypatingai daug dėmesio skiriame aukščiausios kokybės aptarnavimui ir klientų individualiems poreikiams, todėl šventinę įrangą bei atributiką nuomojame ne tik sodyboms, restoranams, renginių organizatoriams ar didelėms šventėms, bet ir klientams, kuriems tiesiog namuose pritrūko kėdžių, stalų ar indų šeimos šventės metu. Didelis ar mažas nuomos užsakymas mums yra vienodai svarbus, todėl mūsų patyrusi komanda užtikrins, kad jūs ir jūsų svečiai jaustųsi patogiai ir jiems nieko netrūktų.

Event Guru nuomojamos šventinės įrangos asortimentas maloniai nustebins net ir išrankiausio kliento poreikius, o atsidavusi darbuotojų komanda pasirūpins visomis smulkmenomis.

Event guru – savo šventę patikėkite profesionalams.

Vizualiai

Kainininkas Plačiau

 

Kontaktai

Darbo laikas

Adresas:
Žalgirio g. 92, Verslo centras BH92, II a.
Vilnius, 09303, Lietuva

Baro tel. 
+370 610 40 008

Administratorės tel. 
+370 614 60 063,                              
admin@eventguru.lt

I - IV:       10:00-16:00
V: 10:00-24:00
VI: 12:00-24:00
VII: 12:00-16:00

 
Kaip surasti