Event PLACES

Renginio erdvės
Jau 15 metų kartu!

Renginio erdvės

Savo klientams siūlome net tris skirtingas erdves, kuriose galima organizuoti nepamirštamą šventę. Visos mūsų erdvės išskirtinės tuo, kad yra be galo skirtingos, todėl kiekvienas turi galimybę pasirinkti tą, kuri labiausiai atitinka poreikius bei šventės tematiką. Norinčius pasimėgauti puikiais patiekalais ir rafinuota klasika alsuojančia aplinka kviečia restoranas „Natali“, įsikūręs Vilniaus miesto verslo arterijoje. Restoranas išsiskiria skoningai dekoruotomis erdviomis patalpomis, plačiu valgiaraščiu ir išskirtinio skonio patiekalais.  Darbo dienomis restoranas kviečia paskanauti verslo pietumis.

Ieškantiems atokesnės vietos šventei Event Guru siūlo rinktis Karvio dvarą, apsuptą nuostabios gamtos, įsikūrusį ant ežero kranto. Nepakartojama gamta, jaukios ir patogios patalpos leis visiškai atsipalaiduoti ir mėgautis švente iki ryto. Tiesiog idealus pasirinkimas vestuvėms, konferencijos ir verslo vakarėliams.

O štai jaukiems artimųjų sambūriams ir nuoširdiems pokalbiams puikiai tiks „Žvėryno smuklė“ – istorija alsuojanti kavinė, kurioje ir prasidėjo mūsų kelionė po nepaprastą kulinarijos pasaulį.

Išpuoselėtos, nuolatos prižiūrimos ir atnaujinamos erdvės – išskirtinis pasirinkimas išskirtinei šventei, o mūsų komanda pasirūpins, kad jums ir jūsų svečiams nieko netrūktų, jaustumėtės patogiai ir galėtumėte mėgautis akimirkomis. 

Jūsų patogumui Event Guru taip pat siūlo patikimų partnerių erdves Vilniuje ir visoje Lietuvoje: kiekvienam pagal poreikius ir norus. Sunku apsispręsti? Mes patarsime ir padėsime išsirinkti tinkamiausią vietą jūsų nepakartojamai šventei.

 
Restoranas Natali


Karvio dvaras


Žvėryno smuklė