Event PLACES

Renginio erdvės
Jau 21 metai kartu!

Žvėryno smuklė

„Žvėryno smuklė“ – tai vieta, kurioje prasidėjo graži, iššūkių kupina UAB „Nikadita“ istorija. 15 sėkmingų veiklos metų skaičiuojanti kavinė buvo įkurta mūsų senelių ir tėvų namuose. Toje vietoje, kur šiandien stovi baras, kažkada buvo ruošiami namų darbai. Šios kavinės sienos prisimena mūsų vaikystę, gražiausias jaunystės dienas ir jei galėtų prabilti, papasakotų neįtikėtinų istorijų. Tai vieta, kurioje gimė Event Guru idėja. 

Dar 2003 m. duris atvėrusi „Žvėryno smuklė“ – puoselėtas šeimos verslas, todėl visą namų šilumą stengiamės perteikti per skanų maistą, kavinės jaukią aplinką, personalo nuoširdumą bei rūpestingumą, šiltą aptarnavimą. Stengiamės visus lankytojus priimti, kaip brangiausius svečius ir padovanoti nepamirštamą laiką mūsų kavinėje, palepinti gomurį ir apgaubti nuoširdumo skraiste. Profesionalūs virėjai siūlo lankytojams virš 100 įvairių patiekalų asortimentą: čia rasite ir tradicinių lietuviškų ir Vakarų Europos patiekalų, platų užkandžių prie alaus asortimentą, o alaus gurmanams pasiūlysime išmėginti ypatingą „Smuklės“ alų. Siūlome gausų  šio tradicinio lietuviško gėrimo pasirinkimą.

Taip pat kviečiame apsilankyti ir pasistiprinti dienos pietumis, atsipalaiduoti po darbo ar savaitgaliais. „Žvėryno smuklė“ rengia ir uždarus vakarus, šeimos šventes ar įmonės vakarėlius: pagal jūsų pageidavimą dekoruosime patalpas, sudarysime meniu, o jūsų svečių patogumu pasirūpins mūsų šaunioji komanda.

Dėmesys kiekvienam klientui – svarbiausias „Žvėryno smuklės“ sėkmės formulės ingredientas.Verslo pietūs Plačiau

Vizualiai