Event CATERING

Renginių maitinimas ir aptarnavimas
Jau 21 metai kartu!

Renginių maitinimas ir aptarnavimas

Mados keičiasi ne tik ant podiumo, bet ir kulinarijoje. Savo veiklą pradėjome tada, kai vakarietiškos virtuvės tradicijos dar nedrąsiai skynėsi kelią Lietuvoje, o virtuvės šefai atsargiai eksperimentavo su skirtingais skoniais, aromatais ir patiekalų estetiniu pateikimu. Per ilgus nuoširdaus darbo metus UAB „Nikadita“ taip pat nesiliovė tobulėjusi ir koja kojon žengti su naujovėmis, kurias sėkmingai pritaikė ir savo virtuvėje. Kur slypi gero skonio paslaptis? Meilėje maistui, gebėjimui įsiklausyti į kiekvieno kliento poreikius ir kokybėje, kuri yra pagrindinė įmonės vertybė ir raktas į mūsų darbo sėkmę.

Event Catering – tai visos galimos maitinimo paslaugos, visoms progoms. Mes galime sukurti nepamirštamą šventę ir vaikams, ir jaunavedžiams bei jų svečiams, ir įmonės vakarėliui, ir grandiozinei sporto šventei. Tam turime ne tik visą būtiną įrangą, bet ir ilgametę patirtį, kuri mus išmokė nebijoti ieškoti dar nepatirtų skonių ir drąsių sprendimų. Tradicinė lietuviška ar pretenzinga prancūziška virtuvė – mūsų tikslas ją pateikti estetiškai, rafinuotai ir nenuvilti jūsų lūkesčių. 

Jūsų patogumui Event Catering bendradarbiauja su įvairiomis erdvėmis Vilniuje: Silver Sky, Vaidilos teatru, J9, Vilniaus rotuše, Arkangelo konferencijų ir meno centru, Pirklių klubu, Valdovų Rūmais. Taip pat aptarnauja daug įvairių sodybų arba gali atvykti į jūsų pageidaujamą vietą. 

Pasirinkę Event Catering komandą, galite būti tikri, kad jūsų renginys bus sėkmingas!Vizualiai

Kainininkas Plačiau

Kontaktai

Darbo laikas

Adresas:
Žalgirio g. 92, Verslo centras BH92, II a. 
Vilnius, 09303, Lietuva

Baro tel. 
+370 610 40 008

Administratorės tel. 
+370 614 60 063,                            
admin@eventguru.lt

I - IV:       10:00-16:00
V: 10:00-24:00
VI: 12:00-24:00
VII: 12:00-16:00

 


Kaip surasti