Event PLACES

Renginio erdvės
Jau 21 metai kartu!

Restoranas Natali

„Natali“ – dar 2011 m. miesto verslo širdyje duris atvėręs restoranas. Mūsų misija – patenkinti net ir pačio išrankiausio kliento poreikius, džiuginti svečius skaniu maistu ir puikiu aptarnavimu, tad nesiliaujame tobulėti, ieškoti drąsių sprendimų, kurie ne tik patenkintų, bet ir pranoktų jūsų lūkesčius. 

Kaip šeimos verslas įkurtas restoranas jau ne vienerius metus savo klientus džiugina  puikia europietiško stiliaus virtuve. Darbo dienomis kviečiame užsukti pasimėgauti gardžiais verslo pietumis, o savaitgalį įsimintinai praleisti vakarą, skambant gyvo garso muzikai. Norintiems atrasti netradicinius ir užburiančius skonius restoranas siūlo išmėginti specialius šefo pasiūlymus, kurie nenuvils net ir išrankiausio gurmano. 

Restoranas „Natali“ įsikūręs erdviose ir jaukiose patalpose, kuriose banketo metu gali priimti iki 120 žmonių, o furšeto – net iki 250 svečių. Tai ideali vieta jūsų nepamirštamai šventei. Mylime ir vertiname kokybišką maistą, visada stengiamės įsiklausyti į kiekvieno kliento pageidavimus, todėl virtuvės šefas, kuris nuolatos tobulėja ir ieško neatrastų skonių, padės išsirinkti ir sudaryti šventės meniu, kuris maloniai nustebins jūsų svečius. Pobūvio metu jus aptarnaus puikus restorano personalas, kuriam drąsiai patikime rūpintis mūsų svečių patogumu visą vakarą. 

Visada švieži produktai ir su meile paruošti patiekalai, kvalifikuotas ir pasiruošęs padėti personalas – tai restoranas „Natali“, kuris kviečia į nepamirštamą skonių kelionę. Mes esame Jūsų paslaugoms!!!Verslo pietūs Plačiau
Naujiena

Paruošėme naują pusryčių valgiaraštį. Susipažink
 


Vizualiai