Event PLACES

Renginio erdvės
Jau 21 metai kartu!

Rekūrai

„ReKūrai“ – profesionalius renginių kūrėjus vienijanti renginių organizavimo ir komunikacijos paslaugų agentūra. Esame progresyvūs, kūrybingi ir atsakingi.

Kiekvienas komandos narys yra sukaupęs vertingą patirtį, dirbant su solidžiomis Lietuvos ir užsienio bendrovėmis „Swedbank", „Swedbank lizingas", „Omnitel", „ Tele2", „Fermentas", „Roche", taip pat valstybės institucijomis - Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija, Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija, Europos komisijos atstovybe Lietuvoje ir kt.

Esame savo srities ekspertai, teikiantys aukšto lygio konferencijų, mokymų, renginių organizavimo ir komunikacijos bei prodiuserių paslaugas.

ReKūrai" - oficialus Vilniaus tarptautinio kino festivalio "Kino pavasaris" renginių organizavimo ir komunikacijos partneris. Didžiausio šalyje kino festivalio metu kasmet pristatoma daugiau nei 100 naujausių kino filmų,  surengiama daugiau nei 20 renginių visuomenei, Lietuvos ir tarptautinei kino bendruomenei bei žiniasklaidai. Dvi savaites trunkančią kino šventę vainikuoja iškilminga festivalio apdovanojimų ceremonija.